Zapraszamy do naszej weekendowej Szkoły Koniarzy Horseway. Ruszyły zapisy nowy pierwszy semestr – zaczynamy we wrześniu 2020 r.

Zapisy mailowo: info@stajnia-stara-dabrowa.pl

I przypomnienie dla obecnych studentów: oto terminy naszych zjazdów w semestrze letnim 2020:

semestr 1:
1-2 lutego,
29 lutego-1 marca,
4-5 kwietnia,
9-10 maja,
6-7 czerwca

semestr 2;
8-9 lutego,
7-8 marca,
18-19 kwietnia
16-17 maja
13-14 czerwca

semestr 3:
15-16 lutego
14-15 marca
25-26 kwietnia
23-24 maja
20-21 czerwca

semestr 4:
22-23 lutego
21-22 marca
2-3 maja
30-31 maja
27-28 czerwca

TIMETABLE

Zajęcia zaczynają się w sobotę o g. 9.00, a kończą w niedzielę ok. g. 18. Jednak ośrodek jest do dyspozycji naszych Studentów Szkoły Horseway zawsze od piątku od g. 18. Studenci Szkoły Horseway mogą wtedy przyjechać i spędzić miły wieczór w Starej Dąbrowie, nadrobić zaległości, omówić postępy, wymienić się doświadczeniami itp. Zapraszamy na zajęcia wszystkich powyżej 13 lat. W przypadku nieletnich konieczny jest kontakt z rodzicami/opiekunami. Podczas wszystkich zajęć zapewniamy zajęcia prowadzone przez kadry. W domu rozmawiamy po angielsku, więc jest to też dodatkowy element edukacyjny dla naszych  gości. Podczas zajęć Szkoły Horseway uczestnicy nie tylko pracują nad doskonaleniem swojego dosiadu i komunikacji w siodle ale również zgłębiają zagadnienia, które są kluczem do pełnej satysfakcji z jeździectwa i bycia z końmi.

Oto szczegółowy wykaz zagadnień teoretycznych omawianych podczas pierwszego semestru:Sposoby uczenia się zwierząt, rodzaje warunkowania
reward and punishment
Rozkłady wzmocnień
Nagroda oddalona w czasie
adrenaline and noradrenaline
depression
3-part coincidence
Strengthening weakening reactions
Reverse conditioning
Rodzaje bodźców: fizyczne, energetyczne
Sposoby prowadzenia konia, sygnały: wymuszające, informujące, zapraszające
Komunikacja bez przemocy, przy pomocy energii
Porozumienie z koniem, przesyłanie niezauważalnych sygnałów do konia
Żywienie koni, wrzody, insulinodoporność

Każdy semestr kończy się egzaminem i pozwala na kontynuację nauki na kolejnym semestrze naszej Szkoły. Po ukończeniu 4 semestrów, każdy jest w pełni przygotowany do samodzielnej pracy z końmi zarówno w siodle jak i na ziemi. Ponadto po zaliczeniu egza minu końcowego po 4 semestrze każdy student ma możliwość odbycia w naszym ośrodku praktyki w zakresie prowadzenia zajęć jeździeckich i uzyskania tym samym Licencji Trenera Koni i Jeźdźców wg metody Horseway by Dariusz Domagała.
Ponadto uczestnicy naszej Szkoły mają pierwszeństwo udziału w innych naszych wydarzeniach takich jak obozy, kliniki, szkolenia, wolontariat.Zajęcia prowadzi Dariusz Domagała, autor książki “Ktoś to musi powiedzieć! Z doświadczeń trenera koni” oraz nasza licencjonowana trenerka Magdalena Cesarz.Koszt udziału w jednym zjeździe to 350 zł razem z wyżywieniem i noclegiem w naszym ośrodku. Uwzględniamy wszystkie diety, korzystamy z warzyw z własnego ogródka. Zakwaterowanie w pokojach 3-5 osobowych z łazienkami.
Płatności za udział w Szkole Horseway są następujące:
Rezerwacja miejsca – 200 zł, która jest traktowana jako zadatek za pierwszy zjazd.
1-4 zjazd w semestrze 1 i 2 – dopłata należności za zjazd 200 zł oraz zadatek na kolejny zjazd 200 zł – razem 400 zł
5 zjazd w semestrze 1 i 2 – dopłata należności za zjazd 250 zł oraz ewentualnie zadatek za następny semestr 100 zł

Seme
W przypadku rezygnacji zapłacony zadatek nie podlega zwrotowi.Dojazd – istnieje możliwość organizacji transportu z/do Łodzi za dodatkową opłatą 40 zł w jedną stronę. Ponadto pomagamy w koordynacji dojazdów i nasi goście często podróżują wspólne np. z Warszawy, Katowic, Wrocławia, Łodzi.Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani – zapraszamy do kontaktu: tel. 530 856 301 lub 607 30 20 10 lub mailowo: info@stajnia-stara-dabrowa.pl. Z przyjemnością odpowiemy także na wszystkie szczegółowe pytania związane z naszą ofertą.

Zapraszamy!

we wrześniu

en_GBEnglish (UK)
pl_PLPolski en_GBEnglish (UK)