Nasze konie nie raz już okazały wsparcie emocjonalne osobom, które tego potrzebują. Doskonale wyczuwają komu najbardziej jest to potrzebne. Wiemy wszyscy jak wielu uchodźców z Ukrainy znalazło azyl w naszym kraju i staramy się wszyscy zapewnić im to czego potrzebują. Teraz moc koni będzie dla nich nieoceniona dlatego już 12.04.2022 rozpoczynamy bezpłatne 2-dniowe spotkania z naszymi końmi, naturą i wyjątkową atmosferą Starej Dąbrowy.
Naszym celem jest:
dać ludziom z Ukrainy chwilę odpoczynku, wytchnienia i spokoju,
wesprzeć ich w przywróceniu równowagi wewnętrznej,
pomóc poradzić sobie z trudnymi emocjami,
dać narzędzia do tego, aby potrafili poradzić sobie emocjonalnie na co dzień.
Spotkania będą odbywać się w centrum Polski, Stajnia Stara Dąbrowa, Pęczniew. Poprowadzą je:  Magdalena Koźmala, trenerka mentalna i biznesowa, terapeutka TLT, master & team coach, pracująca od ponad 10 lat w obszarze rozwoju osobistego i zawodowego i Dariusz Domagała, licencjonowany trener rozwoju osobistego metodą “Konie uczą ludzi”, pracujący z końmi prawie 30 lat, autor książki „Ktoś to musi powiedzieć”.
Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy potrzebują takiego wsparcia, chwili wytchnienia i spokoju a także tych, którzy mogą wskazać osoby, którym byłoby to potrzebne (urzędy, organizacje pomocowe, instytucje psychologiczne, rodziny, które przyjęły do siebie uchodźców).
Spotkania będą odbywać się w języku polskim (z udziałem tłumacza języka ukraińskiego), w kameralnych grupach, aby dać każdemu uczestnikowi możliwość bezpiecznej i komfortowej pracy.
Pierwsze spotkanie odbędzie się już 12-13.04.2022.
Rozpoczynamy o godz. 11.00 we wtorek i kończymy o godz. 18.00 dnia następnego.
Uczestnictwo w spotkaniu, nocleg i wyżywienie są bezpłatne.
Zapisy i wszelkie informacje:
Gabriela Prus
tel. +48 790 273 784
email: info@stajnia-stara-dabrowa.pl
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi, koń i na świeżym powietrzu
Kategorie: AKTUALNOŚCI

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

pl_PLPolski
en_GBEnglish (UK) pl_PLPolski